čtvrtek 14. prosince 2017

Vánoční přáníčka s batoletem

Letošní spolupráce s mou malou pomocnicí už byla o poznání efektivnější než loni :-) Konečně jsem pořídila prstovky (nějak dlouho jsem se chystala k domácí výrobě, až jsem to vzdala...) a šlo se na to. Namíchala jsem dva odstíny zelené do dvou mističek, a do každé připravila jeden korek (aneb o tom proč je dobré pít víno jsem psala už tu :). Rózka vyfasovala moje staré triko pasované na malovací oděv a otiskávání mohlo začít. Formát A2 byl hodně naivní, ale nám postačila i čtvrtina. Samozřejmě by šlo otiskávat i prstíky, když to jsou prstové barvy, že jo, ale to by naše dáma nemohla být cimprlich a nesnášet špínu na rukou. I tak jsme musely prsty několikrát otírat. Doporučuju mít hadru při ruce. Aneb známe svoje lidi.
Obtiskávání byla ta rychlejší část, následovala jedna má večerní směna v podobě vystřihávání nepravidelných stromků, nácvik práce s řezačkou a lepení. Třešínkou na dortu je pak kolečko ze žluté hvězdy, které má znázorňovat hvězdu. A páč to nebylo úplně ono, tu jsem ještě dokreslila fixkou. Aby to jako bylo každýmu jasný + vložit fotku z výroby. 
No a každoroční hledání adres bylo na třetí nočku. To jsem prostě já :-)

4 komentáře:

 1. Vypadá to pěkně :)
  Já se s malým k těmto "špinavým" činnostem už delší dobu odhodlávám, ale odvahu jsem ještě nenašla (to kvůli koberci) :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U nás také není úplně ideální blízkost nepratelného gauče :D ale ona je většinou docela opatrná, tak snad to nezakřiknu :)

   Vymazat
 2. Rozi pekne poporostla:-)... a je to proste sikula:-), hezke dny. M.

  OdpovědětVymazat
 3. Objevte eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde miliony klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Výměna kdekoli Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

  Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

  OdpovědětVymazat

Děkuji za váš komentář, vážím si vašeho času :-)