neděle 12. srpna 2018

Narozeninový kvíz


Ne že bych se bála, že na narozkové oslavě mého milého s bandou našich kamarádů bude nuda. To v žádném případě. Ale chtěla jsem, aby to bylo trochu něco jiného, než jen obyčejné popíjení. A tak jsem si na ně vymyslela kvíz. Snažila jsem se, aby byl zábavný, snad i vtipný a třeba se i něco dozvěděli. Já totiž přišla při jeho tvorbě na spoustu novinek.
Kvíz sestával ze dvou sérií otázek. Trochu serióznější k roku 1988. A vtipnější k dětství v devadesátých letech. Otázky zahrnovaly zajímavosti, film, hudbu, hračky, módu, hlášky... A nebyly pokládané na jedno brdo, ale poznávaly se úryvky písní, doplňoval se text ke znělkám, chytáky byly. Za každý set otázek padla náležitá odměna. A po skončení další malé  občerstvení. Soutěžily proti sobě dvě skupiny. A emoce lítaly. Účastníci se tvářili pobaveně, nevypadalo to, že by se nudili a ve finále i chválili. Měla jsem z průběhu radost. Tak třeba někoho inspiruju a také bude bláznit s hledáním těch pravých otázek. A pak někoho otravovat s pomocí, páč to sám nebude zvládat. Dík švagrová ;)

Nebo třeba budete rádi za pdf se všemi podklady k tomu mému kvízu. A že to dalo dost práce, budu ráda za příspěvek. Pozeptat se můžete na blog.kamenurazu@gmail.com


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za váš komentář, vážím si vašeho času :-)